top of page
AGUS real estate WHITE.png

OUR SERVICES

Mūsų patirtis leidžia teikti esmines NT paslaugas mūsų klientams

01.

NT VALDYMAS

Valdomų nekilnojamojo turto objektų Baltijos regione nuomininkų paieška ir aptarnavimas (techninis palaikymas ir administravimas): viešbučiai, daugiabučių kompleksai, individualūs būsto projektai.

02.

PARDAVIMO STRATEGIJA IR PROCESŲ VALDYMAS

Analize pagrįstų naujos ir senos statybos NT projektų strategijos kūrimas. Viso NT projektų pardavimo ciklo organizavimas, palaikymas.

03.

NT RINKODARA IR POZICIONAVIMAS

Vykdome įžvalgų nekilnojamojo turto pozicionavimą, kuris leidžia tiksliau orientuotis į klientą. Kuriame išsamias nekilnojamojo turto rinkodaros strategijas, traukiančias klientų dėmesį.

04.

NT PROJEKTŲ PLĖTRA EUROPOS SĄJUNGOJE

Galime įsilieti į Jūsų nekilnojamojo turto plėtros komandą, kad sustiprintume rinkodaros, finansų ar statybų organizavimo kompetencijas.

05.

KONSULTAVIMAS

Galime audituoti Jūsų nekilnojamojo turto portfelį ir sudaryti veiksmų planą, kad pagerintume pagrindinius rodiklius. Patarsime dėl nekilnojamojo turto projekto: būsto, viešbučio, komercinio, pramoninio.

06.

KITOS NT PASLAUGOS

Būdami įmonių grupės dalimi, kartu su partneriais, turime galimybę pasiūlyti pilną NT projekto aptarnavimą nuo A iki Z (nuo idėjos iki statybos, pardavimo ir administravimo).

Image by Yana Melnichenko
“Atrasime nekilnojamojo turto objekto unikalų DNR, išieškosime galimybę, kaip sukurti paklausą.” 

AGUS REAL ESTATE KOMANDA

bottom of page