top of page
AGUS real estate WHITE.png

NT PROJEKTAI. KAS MES?

Esame instrumentas jūsų NT plėtrai, istorijai

AGUS real estate buvo įkurta 2016 m., siekiant teikti nekilnojamojo turto paslaugas ES rinkose. 2021 metais AGUS real estate pradėjo naują savo, kaip nekilnojamojo turto agentūros, etapą.

Pradėjome vykdyti 5 ambicingus projektus Lietuvoje, kurių kiekvienas užpildo tam tikrą nišą bei išsiskiria savo unikaliu DNR.

AGUS - tinkamas pasirinkimas tiems, kurie siekia dėmesio detalėms, stipraus rinkodaros palaikymo ir aukšto lygio klientų aptarnavimo nekilnojamojo turto srityje.

Esame "butikas" ir visada tokie liksime. Tai garantuoja mūsų dėmesį nedideliam projektų kiekiui bei maksimizuoja mūsų klientų pasitenkinimą.

ESAME TINKAMAS PASIRINKIMAS JEI:

Ieškote unikalaus požiūrio į jūsų nekilnojamojo turto projektą bei norite 360° palaikymo, patyrusių 

rinkodaros specialistų kompetencijos.

Būdami nedidele agentūra, galime dirbti su klientais, skirdami jiems maksimalų dėmesį. Tinkame tiems, kurie nori trečiai šaliai perduoti visus nekilnojamojo turto įvedimo į rinką ir pardavimo procesus.

KAIP MES DIRBAME?

Analizė

Projektus pradedame nuo situacijos audito ir nekilnojamojo turto rinkos duomenų analizės. Visa tai parteikiame klientui su tiksliomis mūsų ekspertų rekomendacijomis.

Strategija

Kartu su klientu kuriame strategiją, kuri apima pozicionavimą, kainodarą, reklamos planą bei detalų veiksmų planą.

Lankstumas

Nuolat stebime daugiau nei 10 pagrindinių nekilnojamojo turto rinkos rodiklių ir akimirksniu pritaikysime vykdomą veiksmų planą prie besikeičiančios aplinkos.

bottom of page